יום ראשון, 21 באפריל 2019

"מה קורה כשחזנות קלאסית והרכב אלקטרוני משולב נגנים נפגשים?"

https://www.facebook.com/Zazimband/videos/2815022128722447/?t=271
זזים

"מה קורה כשחזנות קלאסית והרכב אלקטרוני משולב נגנים נפגשים?"
מה בעצם להרכב החתונות ZaziM ולזה?
אנחנו חושבים שהקליפ המרגש שלנו עם החזן Chaim Stern הוא הזדמנות טובה להבין מה שימוש בהפקה אלקטרונית מאפשר לנו לעשות עם שיר.
את חיים פגשנו כשותפי גורל לפעילות ועשייה מגוונת בעולם המוסיקה ומיד התאהבנו. שלא תטעו, מדובר באחד החזנים שסומנו על ידי הגדולים בתחום כדבר הבא בעולם החזנות.
מאחר וליבת ההרכב שלנו היא ההפקה האלקטרונית העכשווית לצד נגינה ושירה חיה, ואנחנו מעודדים מאוד יצירת שיתופי פעולה מקוריים חדשניים ומעניינים - הדרך להפקת הקליפ הבא היתה קצרה!
מצד אחד חזנות קלאסית שמרנית, מצד שני - הפקה אלקטרונית משולבת נגינה חיה.
בחירת השיר:
בהפקה של קליפ בחירת השיר היא אולי הדבר הכי בסיסי וראשוני.
הפגישה הראשונה של שלושתינו התקיימה זמן קצר לפני פורים ולכן חשבנו על "קנא לשמך" - קטע הלקוח מסליחות לתענית אסתר, הולחן על ידי יוסי גרין ויותר ממתבקש לבצע אותו בחזנות.
אז מה בתכל'ס?
זזים מביאים לבמה Live את מה שעושים היום באולפנים המתקדמים ביותר ובבמות הגדולות ביותר - סאונד חם ועשיר משולב בנגינה ושירה חיה בעיבוד מוסיקאלי קפדני ומסודר מה שגורם לכל צליל להישמע פשוט מדוייק!!
התוצאה - החברים שלכם ברחבה רוקדים עם הביט, מרגישים את הבס ורואים את הלהקה מנגנת, והאורחים מסביב נהנים ממוסיקה טובה ונעימה לאוזן שלא חופרת 
ויש עוד גורם חשוב מאוד שבאמצעותו אנחנו מביאים את המוסיקה למקומות גבוהים -
"האיש והעדשה" - אריאל זנדברג, שידע כיצד למזג צליל ותמונה ביצירתיות מופלאה.
אז אם גם באירוע שלכם מתחשק לכם הרכב שמגיש את המוסיקה שאתם אוהבים: חסידי, ישראלי או לועזי אבל בצורה הכי מתקדמת, חדשנית ומדוייקת שיש - מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהגיע להתרשם מאיתנו באירועים קרובים!
שיהיה לכולנו חג
פסח כשר ושמח ונתראה בשמחות, מיד לאחר פגרת "ספירת העומר" 
אוהבים!
זזים ZAZIM!
"קנא לשמך נורא ונקדש, חזה כרמך נהרס ונידש.
זרויינו קבץ ושיר לך יחודש, קימם והחים בבנין בית המקדש.
וכעשותך נוראות באותן הימים, אתנו הפלא תשועת עולמים.
מצוא לפניך כפר ותנחומים, אל מלך יושב על כסא רחמים."
לחן: יוסי גרין
שירה: חיים שטרן Chaim Stern
פסנתר, שירה והפקת קולות: אביתר ליברמן Evyatar Liberman
עיבוד והפקה מוסיקלית: עינב דרומר Einav Drummer
צילום ועריכה: אריאל זנדברג Ariel Zandberg

תגובה 1:

 1. שלום וברוך הבא לשירותי ההלוואות העולמיים של Spotcap. שמי קלאודיה קליין, אני מלווה וגם יועץ הלוואות.

  האם אתה זקוק לחיזוק פיננסי? האם אתה זקוק להלוואה למטרות שונות? אם התשובה שלך כן, אני ממליץ לך לפנות למשרד שלי באמצעות | spotcapglobalservices@gmail.com | או שלח לנו הודעה ב WhatsApp: +4915758108767 | ויש לך הלוואה בחשבונך תוך 24 שעות מכיוון שאנו מספקים שירותי הלוואות מעולים בכל רחבי העולם.

  אנו מציעים כל שירותי הלוואות (הלוואה אישית, הלוואה עסקית ועוד ועוד), אנו מציעים הלוואות לטווח ארוך וגם לטווח קצר וגם אתה יכול ללוות עד 15 מיליון יורו. החברה שלי תעזור לך להשיג מגוון יעדים עם מגוון רחב של מוצרי הלוואה.

  אנו יודעים שלקבל הלוואה לגיטימית תמיד הייתה בעיה עצומה עבור אנשים הסובלים מבעיה כלכלית וזקוקים לפיתרון שלה, אנשים רבים מתקשים לקבל הלוואת הון מהבנקים המקומיים שלהם או ממוסדות פיננסיים אחרים בגלל ריבית גבוהה שיעור, ביטחונות לא מספיקים, יחס חוב להכנסה, ציון אשראי נמוך או כל סיבה אחרת

  לא עוד זמני המתנה או ביקורי בנק מלחיצים. השירות שלנו זמין 24/7 - אתה יכול לקבל הלוואה ולהשלים את העסקאות שלך בכל מקום ובכל מקום שתצטרך

  אנו מספקים שירותי הלוואות ברמה עולמית 24 שעות. לשאלות / שאלות? - שלח דוא"ל ל spotcapglobalservices@gmail.com | או שלח לנו הודעה ב WhatsApp: +4915758108767 | וקבל תגובה ברגע.

  המשפחה, החברים והקולגות שלך לא צריכים לדעת שאתה נמוך במזומן, פשוט כתוב אלינו ותקבל הלוואה.

  החופש הכספי שלך בידך!

  השבמחק